Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

POKAL ŽENSKE

TABELA
POKAL SLOVENIJE
ŽENSKE
 Formis II : ŽOK Ljutomer II 3:0 (25:16, 25:09, 25:15) OK
 POK Krško : Fly team 0:3 (10:25, 17:25, 17:25) OK
 ŽOK Triglav Kranj II : Bled 3:0 (25:09, 25:19, 25:13) OK
 OD Krim III : Piran 0:3 (12:25, 16:25, 20:25) OK
 Galeb Group Robotina : Vital Ljubljana II 2:3 (22:25, 12:25, 25:22, 25:22, 05.15) OK
Untitled Document
 Murania Lendava : Formis II 0:3 (20:25, 17:25, 21:25) OK
 ŽOK Sobota : Korvolley Mislinja 3:0 (25:13, 25:09, 25:14) OK
 Weiler Volley Zreče : KLS Ljubno 3:1 (25:18, 19:25, 25:22, 25:21) OK
 Prevalje : Benedikt 3:0 (25:10, 25:16, 25:22) OK
 Kajuh Šoštanj : Slovenj Gradec 0:3 (10:25, 12:25, 11:25) OK
 Svolley : Nova KBM Branik II 0:3 (13:25, 13:25, 10:25) OK
 Fly team : Triglav Kranj 3:2 (13:25, 26:24, 25:12, 13:25, 15:13) OK
 Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (09:25, 04:25, 13:25) OK
 ŽOK Triglav Kranj II : ŽOK Šentvid 1:3 (13:25, 27:25, 20:25, 09:25) OK
 TPV Volley NM : OD Krim II 3:0 (25:16, 25:18, 25:22) OK
 Aquawatt Žirovnica : Piran 3:1 (25:19, 15:25, 25:13, 25:23) OK
 Vital Ljubljana I : Vital Ljubljana II 3:0 (25:22, 25:22, 25:23) OK
Untitled Document
 Formis II : ŽOK Sobota 3:0 (25:17, 25:21, 25:09) OK
 Calcit Volley II : Weiler Volley Zreče 3:0 (25:16, 25:13, 25:23) OK
 Slovenj Gradec : Prevalje 2:3 (26:24, 17:25, 16:25, 25:19, 09:15) OK
 Nova KBM Branik II : ŽOK Ljutomer 0:3 (15:25, 18:25, 14:25) OK
 Fly team : ŽOK Triglav Kranj 1:3 (25:20, 20:25, 14:25, 20:25) OK
 Braslovče : ŽOK Šentvid 3:0 (25:11, 25:20, 25:14) OK
 Aquawatt Žirovnica : TPV Volley NM 1:3 (25:23, 17:25, 14:25, 17:25) OK
 Vital Ljubljana I : Formis 1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 17:25) OK
Untitled Document
 Ankaran : Formis II 3:0 (25:11, 25:03, 25:22) OK
 Calcit Volley II : ATK Grosuplje 0:3 (17:25, 23:25, 17:25) OK
 OD Krim I : Prevalje 3:1 (25:14, 25:15, 23:25, 25:20) OK
 ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik 0:3 (12:25, 21:25, 13:25) OK
 ŽOK Triglav Kranj : SIP Šempeter 0:3 (09:25, 09.25, 14:25) OK
 Braslovče : Luka Koper 0:3 (20:25, 20:25, 16:25) OK
 GEN-I Volley : TPV Volley NM 3:0 (25:18, 25:15, 25:11) OK
 Calcit Volley : Formis 3:1 (25:13, 25:17, 23:25, 25:18) OK
Untitled Document
 Ankaran : Calcit Volley 0:3 (20:25, 22:25, 19:25) OK
 Calcit Volley : Ankaran 3:0 (25:17, 25:22, 25:17) OK
 Luka Koper : OD Krim I 0:3 (21:25, 19:25, 20:25) OK
 OD Krim I : Luka Koper 2:3 (21:25, 25:21, 25:22, 20:25, 06:15) OK
 GEN-I Volley : Nova KBM Branik 0:3 (20:25, 17:25, 19:25) OK
 Nova KBM Branik : GEN-I Volley 3:2 (14:25, 23:25, 25:20, 25:14, 15:12) OK
    ena tekma  
 SIP Šempeter : ATK Grosuplje 3:0 (25:19, 25:14, 25:19) OK
Untitled Document
polfinale
 Nova KBM Branik : SIP Šempeter 3:0 (25:16, 25:13, 25:21)  
 Calcit Volley : OD Krim 3:0 (25:14, 25:12, 25:15)  
 

 finale

 Calcit Volley : Nova KBM Branik 3:1 (25:21, 17:25, 25:22, 25:20)  
Untitled Document