Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

POKAL SLOVENIJE - ŽENSKE

tabela

POKAL SLOVENIJE
ŽENSKE
       
 Formis II : ŽOK GSV Ptuj 3:0 (25:12, 25:10, 25:13) ü
 Korvolley Mislinja : Kajuh Šoštanj 0:3 (16:25, 22:25, 17:25) ü
 Celje : Svolley 3:1 (25:17, 23:25, 25:22, 25:13) ü
 OK Ljutomer : Formis III 3:0 (25:14, 25:19, 25:22) ü
 ŠD Križevci : Benedikt 3:1 (25:23, 25:21, 12:25, 25:15) ü
 Izola : Eternit Neptun 3:1 (25:11, 25:16, 24:26, 25:12) ü
 Piran : Ankaran II 2:3 (26:24, 25:21, 16:25, 19:25, 06:15) ü
 Vital Ljubljana II : Bled 3:1 (25:09, 25:27, 25:20, 25:14) ü
 GEN-I Volley II : Okna Nagode Logatec 0:3 (13:25, 23:25, 15:25) ü
 Aquawatt Žirovnica : POK Krško 2:3 (23:25, 25:22, 22:25, 25:21, 11:15) ü
 OD Krim II : Mladi Jesenice 0:3 (00:25, 00:25, 00:25) ü
Untitled Document
       
 Formis II : KLS Ljubno 3:1 (25:12, 18:25, 25:23, 25:16) ü
 Murexin-Kema Puconci : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:23, 25:20, 25:14) ü
 Celje : Nova KBM Branik II 3:2 (22:25, 25:22, 26:24, 25:22) ü
 Prevalje : OK Ljutomer 3:0 (25:05, 25:10, 25:10) ü
 ŽOK Sobota : ŠD Križevci 1:3 (25:22, 17:25, 24:26, 14:25) ü
 Slovenj Gradec : Weiler Volley Zreče 0:3 (24:26, 20:25, 11:25) ü
 Izola : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (13:25, 21:25, 16:25) ü
 ŽOK Šentvid : Ankaran II 3:0 (25:21, 25:14, 25:22) ü
 Lubnik : Vital Ljubljana II 3:0 (25:16, 25:12, 25:14) ü
 Calcit Volley II : Okna Nagode Logatec 3:0 (25:06, 25:12, 25:16) ü
 POK Krško : TPV Volley NM 0:3 (22:25, 12:25, 15:25) ü
 Mladi Jesenice : Triglav Kranj 0:3 (14:25, 18:25, 17:25) ü
Untitled Document
       
 Murexin-Kema Puconci : Formis II 3:1 (25:16, 25:19, 25:27, 25:15) ü
 ŽOK Ljutomer : Celje 3:0 b.b. ü
 Prevalje : ŠD Križevci 3:0 (25:06, 25:16, 25:19) ü
 Weiler Volley Zreče : Luka Koper 0:3 (19:25, 21:25, 11:25) ü
 ŽOK Šentvid : ŽOK Triglav Kranj 3:2 (17:25, 25:16, 25:27, 25:18, 15:11) ü
 Visit Braslovče : Lubnik 3:0 (25:18, 25:17, 25:23) ü
 TPV Volley NM : Calcit Volley II 3:1 (26:24, 15:25, 25:21, 25:22) ü
 Vital Ljubljana I : Triglav Kranj 3:1 (25:17, 29:27, 22:25, 25:20) ü
Untitled Document
       
 Murexin-Kema Puconci : Calcit Volley 0:3 (15:25, 14:25, 06:25) ü
 Ankaran : ŽOK Ljutomer 3:0 b.b. ü
 SIP Šempeter : Prevalje 3:0 (32:30, 25:20, 25:16) ü
 Formis : Luka Koper 3:0 (15:25, 29:27, 25:18, 25:22) ü
 ŽOK Šentvid : Nova KBM Branik 0:3 (16:25, 08:25, 14:25) ü
 GEN-I Volley : Visit Braslovče 3:0 (25:20, 25:16, 25:21) ü
 TPV Volley NM : ATK Grosuplje 1:3 (16:25, 21:25, 25:19, 16:25) ü
 OD Krim : Vital Ljubljana I 3:1 (23:25, 26:24, 25:22, 25:17) ü
Untitled Document
    ena tekma  
 Calcit Volley : ATK Grosuplje 07.12 - ŠD Kamnik 17:30
 Ankaran : GEN-I Volley 3:1 (25:20, 22:25, 25:20. 25:23)  
 GEN-I Volley : Ankaran 06.12. - OŠ M.Štrukelj, N.Gorica 18:30
 Formis : Nova KBM Branik 1:3 (25:23, 13:25, 21:25, 19:25)  
 Nova KBM Branik : Formis 07.12 - ŠD Lukna, Maribor 18:00
 OD Krim : SIP Šempeter 01.12. - OŠ V.Vodnik, Ljubljana 18:30
 SIP Šempeter : OD Krim 06.12. - ŠD OŠ Šempeter 20:30
Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document